Presidencia de la Generalitat

VIII Legislatura

Sisé govern (PP) des de 12/06/2014 a 26/06/2015
  • Alberto Fabra Part
    President
  • José Ciscar Bolufer
    Vicepresident i Portaveu del Consell (fins 29/05/2014) i Conseller de Presidència i
  • Agricultura, Pesca, Alimentació i Aigua (fins al 12/06/2015)
  • Máximo Buch Torralva
    Conseller d'Economia, Indústria, Turisme i Ocupació
  • Juan Carlos Moragues Ferrer
    Conseller d'Hisenda i Administració Pública
  • Mª José Català Verdet
    Portaveu del Consell (des de 29/05/2014) i Consellera d'Educació, Cultura i Esport
  • Manuel Llombart Fuertes
    Conseller de Sanitat

  • Isabel Bonig Trigueros
    Consellera d'Infraestructures, Territori i Medi Ambient
  • Asunción Sánchez Zaplana
    Consellera de Benestar Social (fins al 12/06/2015)
  • Luis Santamaría Ruiz
    Conseller de Governació i Justícia
Quint govern (PP) des de 07/12/2012 a 12/06/2014
  • Alberto Fabra Part
    President
  • José Ciscar Bolufer
    Vicepresident i Portaveu del Consell (fins 29/05/2014) i Conseller de Presidència i
  • Agricultura, Pesca, Alimentació i Aigua
  • Máximo Buch Torralva
    Conseller d'Economia, Indústria, Turisme i Ocupació
  • Juan Carlos Moragues Ferrer
    Conseller d'Hisenda i Administració Pública
  • Mª José Català Verdet
    Portaveu del Consell (des de 29/05/2014) i Consellera d'Educació, Cultura i Esport
  • Manuel Llombart Fuertes
    Conseller de Sanitat

  • Isabel Bonig Trigueros
    Consellera d'Infraestructures, Territori i Medi Ambient
  • Asunción Sánchez Zaplana
    Consellera de Benestar Social
  • Serafín Castellano Gómez
    Conseller de Governació i Justícia
Quart govern (PP) de 20/01/2012 a 07/12/2012
  • Alberto Fabra Part
    President
  • José Ciscar Bolufer
    Conseller de Presidència i Vicepresident i Portaveu del Consell
  • Máximo Buch Torralva
    Conseller d'Economia, Indústria i Comerç
  • José Manuel Vela Bargues
    Conseller d'Hisenda i Administració Pública. Cesa el 30/11/2012
  • Mª José Català Verdet
    Consellera d’Educació, Formació i Ocupació
  • Luis Rosado Bretón
    Conseller de Sanitat
  • Isabel Bonig Trigueros
    Consellera d'Infraestructures, Territori i Medi Ambient
  • Jorge Cabré Rico
    Conseller de Justícia i Benestar Social
  • Maritina Hernández Miñana
    Consellera d'Agricultura, Pesca, Alimentació i Aigua
  • Dolores Johnson Sastre
    Consellera de Turisme, Cultura, Esport
  • Serafín Castellano Gómez
    Conseller de Governació
Tercer govern (PP) de 30/12/2011 a 20/01/2012
  • Alberto Fabra Part
    President
  • José Ciscar Bolufer
    Conseller de Presidència i Vicepresident i Portaveu del Consell
  • Enrique Verdeguer Puig
    Conseller d'Economia, Indústria i Comerç
  • José Manuel Vela Bargues
    Conseller d'Hisenda i Administració Pública
  • Mª José Català Verdet
    Consellera d'Educació, Formació i Ocupació
  • Luis Rosado Bretón
    Conseller de Sanitat
  • Isabel Bonig Trigueros
    Consellera d'Infraestructures, Territori i Medi Ambient
  • Jorge Cabré Rico
    Conseller de Justícia i Benestar Social
  • Maritina Hernández Miñana
    Consellera d'Agricultura, Pesca, Alimentació i Aigua
  • Dolores Johnson Sastre
    Consellera de Turisme, Cultura, Esport
  • Serafín Castellano Gómez
    Conseller de Governació
Segón govern (PP) de 28/07/2011 a 30/12/2011
  • Paula Sánchez de León Guardiola
    Consellera de Presidència i Vicepresidenta del Consell
  • Enrique Verdeguer Puig
    Conseller d'Economia, Indústria i Comerç
  • José Manuel Vela Bargues
    Conseller d'Hisenda i Administració Pública
  • José Ciscar Bolufer
    Conseller d'Educació, Formació i Ocupació
  • Luis Rosado Bretón
    Conseller de Sanitat
  • Isabel Bonig Trigueros
    Consellera d'Infraestructures, Territori i Medi Ambient
  • Jorge Cabré Rico
    Conseller de Justícia i Benestar Social
  • Maritina Hernández Miñana
    Consellera d'Agricultura, Pesca, Alimentació i Aigua
  • Dolores Johnson Sastre
    Consellera de Turisme, Cultura, Esport i Portaveu del Consell
  • Serafín Castellano Gómez
    Conseller de Governació
Primer govern (PP) de 22/06/2011 a 28/07/2011
  • Francisco Enrique Camps Ortiz
    President
  • Paula Sánchez de León Guardiola
    Consellera de Presidència i Vicepresidenta del Consell
  • Enrique Verdeguer Puig
    Conseller d'Economia, Indústria i Comerç
  • José Manuel Vela Bargues
    Conseller d'Hisenda i Administració Pública
  • José Ciscar Bolufer
    Conseller d'Educació, Formació i Ocupació
  • Luis Rosado Bretón
    Conseller de Sanitat
  • Isabel Bonig Trigueros
    Consellera d'Infraestructures, Territori i Medi Ambient
  • Jorge Cabré Rico
    Conseller de Justícia i Benestar Social
  • Maritina Hernández Miñana
    Consellera d'Agricultura, Pesca, Alimentació i Aigua
  • Dolores Johnson Sastre
    Consellera de Turisme, Cultura, Esport i Portaveu del Consell
  • Serafín Castellano Gómez
    Conseller de Governació