Presidencia de la Generalitat

V Legislatura

Tercer govern (PP) de 25/07/2002 a 21/06/2003
  • José Luis Olivas Martínez
    President
  • José Joaquín Ripoll Serrano
    Vicepresident
  • Vicente Rambla Momplet
    Conseller d'Economia, Hisenda i Ocupació
  • José Ramón García Antón
    Conseller d'Obres Públiques, Urbanisme i Transports
  • Manuel Tarancón Fandos
    Conseller de Cultura i Educació
  • Serafín Castellano Gómez
    Conseller de Sanitat
  • Fernando Vicente Castelló Boronat
    Conseller d'Indústria, Comerç i Energia
  • Maria Àngels Ramón-Llin i Martínez
    Consellera d'Agricultura, Pesca i Alimentació
  • Fernando Modrego Caballero
    Conseller de Medi Ambient
  • Carlos González Cepeda
    Conseller de Justícia i Administracions Públiques
  • Rafael Blasco Castany
    Conseller de Benestar Social
  • Alicia de Miguel García
    Consellera Portaveu del Govern
Segón govern (PP) de 22/5/2000 a 25/7/2002
  • Eduardo Zaplana Hernández-Soro
    President
  • José Luis Olivas Martínez
    Vicepresident 1r
  • José Joaquín Ripoll Serrano
    Vicepresident 2n
  • Vicente Rambla Momplet
    Conseller d'Economia, Hisenda i Ocupació
  • José Ramón García Antón
    Conseller d'Obres Públiques, Urbanisme i Transports
  • Manuel Tarancón Fandos
    Conseller de Cultura i Educació
  • Serafín Castellano Gómez
    Conseller de Sanitat
  • Fernando Vicente Castelló Boronat
    Conseller d'Indústria i Comerç de 22/05/2000 a 30/10/2001
    Conseller d'Innovació i Competitivitat des de 30/10/2001
  • Maria Àngels Ramón-Llin i Martínez
    Consellera d'Agricultura, Pesca i Alimentació
  • Fernando Modrego Caballero
    Conseller de Medi Ambient
  • Carlos González Cepeda
    Conseller de Justícia i Administracions Públiques
  • Rafael Blasco Castany
    Conseller de Benestar Social
  • Alicia de Miguel García
    Consellera Portaveu del Govern
Primer govern (PP) de 23/07/1999 a 22/05/2000
  • Eduardo Zaplana Hernández-Soro
    President
  • José Luis Olivas Martínez
    Vicepresident 1r
  • José Joaquín Ripoll Serrano
    Vicepresident 2n
  • Vicente Rambla Momplet
    Conseller d'Economia i Hisenda
  • José Ramón García Antón
    Conseller d'Obres Públiques, Urbanisme i Transports
  • Manuel Tarancón Fandos
    Conseller de Cultura, Educació i Ciència
  • José Emilio Cervera Cardona
    Conseller de Sanitat
  • Fernando Vicente Castelló Boronat
    Conseller d'Indústria i Comerç
  • Maria Àngels Ramón-Llin i Martínez
    Consellera d'Agricultura, Pesca i Alimentació
  • Fernando Modrego Caballero
    Conseller de Medi Ambient
  • Serafín Castellano Gómez
    Conseller de Justícia i Administracions Públiques
  • Rafael Blasco Castany
    Conseller d'Ocupació
  • María Carmen Mas Rubio
    Consellera de Benestar Social fins a 17/05/2000