Presidencia de la Generalitat

IV Legislatura

Sext govern (PP+UV) de 23/01/1999 a 23/07/1999
  • Eduardo Zaplana Hernández-Soro (PP-CV)
    President
  • José Joaquín Ripoll Serrano
    Conseller de Presidència
  • José Luis Olivas Martínez
    Conseller d'Economia, Hisenda i Administració Pública
  • José Ramón García Antón
    Conseller d'Obres Públiques, Urbanisme i Transports
  • Manuel Tarancón Fandos
    Conseller de Cultura, Educació i Ciència
  • Joaquín Farnós Gauchía
    Conseller de Sanitat
  • Diego Such Pérez
    Conseller d'Ocupació, Indústria i Comerç
  • Salvador Manuel Ortells Rosell
    Consellera d'Agricultura, Pesca i Alimentació
  • José Manuel Castellá Almiñana
    Conseller de Medi Ambient
  • Marcela Miró Pérez
    Consellera de Benestar Social
Quint govern (PP+UV) de 15/01/1999 a 23/01/1999
  • Eduardo Zaplana Hernández-Soro (PP-CV)
    President
  • José Joaquín Ripoll Serrano
    Conseller de Presidència
  • José Luis Olivas Martínez
    Conseller d'Economia, Hisenda i Administració Pública
  • José Ramón García Antón
    Conseller d'Obres Públiques, Urbanisme i Transports
  • Francisco Enrique Camps Ortiz
    Conseller de Cultura, Educació i Ciència
  • Joaquín Farnós Gauchía
    Conseller de Sanitat
  • Diego Such Pérez
    Conseller d'Ocupació, Indústria i Comerç
  • Salvador Manuel Ortells Rosell
    Consellera d'Agricultura, Pesca i Alimentació
  • José Manuel Castellá Almiñana
    Conseller de Medi Ambient
  • Marcela Miró Pérez
    Consellera de Benestar Social
Cuarto govern (PP+UV) de 16/03/1998 a 15/01/1999
  • Eduardo Zaplana Hernández-Soro (PP-CV)
    President
  • José Joaquín Ripoll Serrano
    Conseller de Presidència
  • José Luis Olivas Martínez
    Conseller d'Economia, Hisenda i Administració Pública
  • José Ramón García Antón
    Conseller d'Obres Públiques, Urbanisme i Transports
  • Francisco Enrique Camps Ortiz
    Conseller de Cultura, Educació i Ciència
  • Joaquín Farnós Gauchía
    Conseller de Sanitat
  • Diego Such Pérez
    Conseller d'Ocupació, Indústria i Comerç
  • Maria Àngels Ramón-Llin i Martínez
    Consellera d'Agricultura, Pesca i Alimentació
  • José Manuel Castellá Almiñana
    Conseller de Medi Ambient
  • Marcela Miró Pérez
    Consellera de Benestar Social
Tercer govern (PP+UV) de 24/02/1997 a 16/03/1998
  • Eduardo Zaplana Hernández-Soro (PP-CV)
    President
  • José Joaquín Ripoll Serrano
    Conseller de Presidència
  • José Luis Olivas Martínez
    Conseller d'Economia, Hisenda i Administració Pública
  • Luis Fernando Cartagena Travesedo
    Conseller d'Obres Públiques, Urbanisme i Transports
  • Francisco Enrique Camps Ortiz
    Conseller de Cultura, Educació i Ciència
  • Joaquín Farnós Gauchía
    Conseller de Sanitat
  • Diego Such Pérez
    Conseller d'Ocupació, Indústria i Comerç
  • Maria Àngels Ramón-Llin i Martínez
    Consellera d'Agricultura, Pesca i Alimentació
  • José Manuel Castellá Almiñana
    Conseller de Medi Ambient
  • Marcela Miró Pérez
    Consellera de Benestar Social
Segón govern (PP+UV) de 07/05/1996 a 24/02/1997
  • Eduardo Zaplana Hernández-Soro
    President
  • José Luis Olivas Martínez
    Conseller d'Economia i Hisenda
  • José Joaquín Ripoll Serrano
    Conseller d'Administració Pública
    Conseller de Presidència des de 25/03/1996
  • Luis Fernando Cartagena Travesedo
    Conseller d'Obres Públiques, Urbanisme i Transports
  • Marcela Miró Pérez
    Conseller de Cultura, Educació i Ciència
  • Joaquín Farnós Gauchía
    Conseller de Sanitat i Consum
  • José Sanmartín Esplugues
    Conseller de Treball i Assumptes Socials
  • Diego Such Pérez
    Conseller d'Indústria i Comerç
  • Maria Àngels Ramón-Llin i Martínez
    Consellera d'Agricultura i Medi Ambient
Primer govern (PP+UV) de 06/07/1995 a 07/05/1996
  • Eduardo Zaplana Hernández-Soro
    President
  • José Luis Olivas Martínez
    Conseller d'Economia i Hisenda
  • José Joaquín Ripoll Serrano
    Conseller d'Administració Pública
    Conseller de Presidència desde 25/03/1996
  • Luis Fernando Cartagena Travesedo
    Conseller d'Obres Públiques, Urbanisme i Transports
  • Fernando Villalonga Campos
    Conseller de Cultura, Educació i Ciència
  • Joaquín Farnós Gauchía
    Conseller de Sanitat i Consum
  • José Sanmartín Esplugues
    Conseller de Treball i Assumptes Socials
  • Diego Such Pérez
    Conseller d'Indústria i Comerç
  • Maria Àngels Ramón-Llin i Martínez
    Consellera d'Agricultura i Medi Ambient